БАМБУСОВО ЌЕБЕ MINT

2.999 рсд 2.499 рсд
-17%

1 in stock

Нежното ќебе изработено од мешавина на памук и бамбус ќе биде совршено во секој момент, дома за време на дремките, додека патувате или шетате во количка. Лесен е и флексибилен. Секој агол од ќебето е завршен со естетски топчиња.

Димензии: 85/111

Состав: 50% памук 50% бамбус