Постелнини со внатрешно полнење EUCALYPTUS

3.999 рсд 1.999 рсд
-50%
Out stock

Out of stock

Category:

Мека памучна постелнина со прекрасни дезени ќе го направи сонот на вашето бебе долг и пријатен. Исклучително пријатен и мазен материјал на допир, ќе ја покрие нежната кожа на вашето бебе. Постелнината е изработена од најдобриот 100% памук.

Постелнината е направена од материјали што „дишат“. Отсега сонот на нашето бебе ќе биде долг и длабок.

Постелнината е дигитално испечатена, со што дезенот е издржлив, а боите живи.

Големина: 75x100cm, 30x40cm

 

Материјал: 100% памук

 

Постелнини со внатрешно полнење.

Сетот вклучува: перница со внатрешно полнење и јорган со внатрешно полнење.